Hakkımızda

 

ARSİMA Eğitim Gereçleri ve Ofis Mobilyaları Ltd.Şti. olarak, okullarımızın donanım, inşaat ve tadilat ihtiyaçlarına kısa zamanda , ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Eğitim sektöründe Türkiye'nin en iyi firmalarından biri olan ARSİMA, okullarda kullanılan laboratuar, okul sıra ve sandalyesi, yazı tahtaları, panolar, akıllı tahta, okul öncesi eğitim gereçleri, konferans salonları, ofis mobilyaları, laboratuar sarf malzemeleri, mimari proje ve danışmanlık, inşaat ve onarım gibi ihtiyaçlar doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ile sektörde adını duyuran lider firmalardan biridir.

Çocuklarımızın hayata hazırlanması ve kişisel gelişimlerinin tamamlanması sürecinde önemli unsurlardan birinin de eğitim araçları olduğu düşüncesiyle, en kaliteli ürünleri üretmeye ve güvenilirliği dünyaca kabul edilmiş firmalardan özenle seçilmiş ürünleri ithal etmeye devam ediyoruz. 

Her işimiz, bizim için ayrı bir değer ve yeni bir sorumluluktur. Sorumluluklarımızın farkında olarak ve sektördeki paydaşlarımızı da içine alan ekip çalışmasından asla vazgeçmeksizin,hizmet verdiğimiz eğitim araçları sektörünün her branşına aynı özeni göstererek ürünlerimizi ve ürün portföyümüzü geliştirdik.